Play-off
Zápas | ||
---|---|---|
Team Kremel BAR - Warriors Team
1. predkolo play-off (1. zápas) |
1:3 04.07.2015 19:00 |
|
Cayman Aťo - HBC „mladá krev“ Pardubice
1. predkolo play-off (1. zápas) |
0:2 04.07.2015 19:45 |
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
HORNÁ VES SHARKS - Warriors Team
Štvrťfinále (1. zápas) |
0:3 05.07.2015 08:00 |
|
HbK Scorpions - HK 32 Važecké tigre
Štvrťfinále (1. zápas) |
1:4 05.07.2015 08:45 |
|
Eden Team - HBC „mladá krev“ Pardubice
Štvrťfinále (1. zápas) |
3:4 s.n. 05.07.2015 09:30 |
|
LM Wings - CityCafe team
Štvrťfinále (1. zápas) |
1:2 s.n. 05.07.2015 10:15 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
Warriors Team - HK 32 Važecké tigre
Semifinále (1. zápas) |
1:2 s.n. 05.07.2015 11:00 |
|
HBC „mladá krev“ Pardubice - CityCafe team
Semifinále (1. zápas) |
3:2 s.n. 05.07.2015 11:45 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
HBC „mladá krev“ Pardubice - HK 32 Važecké tigre
Finále (1. zápas) |
7:0 05.07.2015 14:00 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
Warriors Team - CityCafe team
o 3. miesto (1. zápas) |
1:2 s.n. 05.07.2015 13:00 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Eden Team - HKLM Petržalka
1. kolo, Skupina A |
4:0 03.07.2015 11:00 |
|
Warriors Team - Hbk Detva
1. kolo, Skupina B |
2:1 03.07.2015 11:45 |
|
HK 32 Važecké tigre - Panteri Námestovo
1. kolo, Skupina C |
3:2 03.07.2015 12:30 |
|
HKLM Petržalka - Hbk Oravská Polhora
1. kolo, Skupina A |
2:1 03.07.2015 13:15 |
|
Warriors Team - Bastards
1. kolo, Skupina B |
2:0 03.07.2015 14:00 |
|
Team Kremel BAR - HK 32 Važecké tigre
1. kolo, Skupina C |
3:3 03.07.2015 14:45 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Eden Team - Hbk Oravská Polhora
2. kolo, Skupina A |
12:2 03.07.2015 15:30 |
|
Hbk Detva - Bastards
2. kolo, Skupina B |
1:2 03.07.2015 16:15 |
|
CityCafe team - Cayman Aťo
2. kolo, Skupina A |
2:0 03.07.2015 17:00 |
|
HBC „mladá krev“ Pardubice - HORNÁ VES SHARKS
2. kolo, Skupina C |
3:4 03.07.2015 17:45 |
|
LM Wings - HbK Scorpions
2. kolo, Skupina B |
4:0 03.07.2015 18:45 |
|
Team Kremel BAR - Panteri Námestovo
2. kolo, Skupina C |
0:4 03.07.2015 19:30 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Eden Team - Cayman Aťo
3. kolo, Skupina A |
9:0 03.07.2015 20:15 |
|
HbK Scorpions - Warriors Team
3. kolo, Skupina B |
5:2 03.07.2015 21:00 |
|
HK 32 Važecké tigre - HBC „mladá krev“ Pardubice
3. kolo, Skupina C |
10:5 04.07.2015 07:00 |
|
CityCafe team - HKLM Petržalka
3. kolo, Skupina A |
2:0 04.07.2015 07:45 |
|
LM Wings - Bastards
3. kolo, Skupina B |
4:0 04.07.2015 08:30 |
|
Team Kremel BAR - HORNÁ VES SHARKS
3. kolo, Skupina C |
4:2 04.07.2015 09:15 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Hbk Oravská Polhora - Cayman Aťo
4. kolo, Skupina A |
2:5 04.07.2015 10:00 |
|
Hbk Detva - HbK Scorpions
4. kolo, Skupina B |
2:6 04.07.2015 10:45 |
|
Panteri Námestovo - HBC „mladá krev“ Pardubice
4. kolo, Skupina C |
4:5 04.07.2015 11:30 |
|
Eden Team - CityCafe team
4. kolo, Skupina A |
4:2 04.07.2015 12:15 |
|
Warriors Team - LM Wings
4. kolo, Skupina B |
4:2 04.07.2015 13:00 |
|
HK 32 Važecké tigre - HORNÁ VES SHARKS
4. kolo, Skupina C |
0:3 04.07.2015 13:45 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HKLM Petržalka - Cayman Aťo
5. kolo, Skupina A |
0:5 04.07.2015 14:30 |
|
HbK Scorpions - Bastards
5. kolo, Skupina B |
7:1 04.07.2015 15:15 |
|
Team Kremel BAR - HBC „mladá krev“ Pardubice
5. kolo, Skupina C |
1:7 04.07.2015 16:00 |
|
CityCafe team - Hbk Oravská Polhora
5. kolo, Skupina A |
2:4 04.07.2015 16:45 |
|
Hbk Detva - LM Wings
5. kolo, Skupina B |
0:3 04.07.2015 17:30 |
|
Panteri Námestovo - HORNÁ VES SHARKS
5. kolo, Skupina C |
1:3 04.07.2015 18:15 |