Play-off
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
L2 Hockey Gajary Flames - HBC Warriors Hlboké
Štvrťfinále (1. zápas) |
4:0 25.08.2019 12:00 |
|
Hbc Čadca Podzávoz - Hbk RED STARS Považská Bystrica
Štvrťfinále (1. zápas) |
8:1 25.08.2019 12:40 |
|
HC Stahl Sever - Hbc Skalité
Štvrťfinále (1. zápas) |
0:2 25.08.2019 13:20 |
|
DCA STARS Dubnica nad Váhom - Dream Team
Štvrťfinále (1. zápas) |
0:3 25.08.2019 14:00 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
L2 Hockey Gajary Flames - Hbc Skalité
Semifinále (1. zápas) |
1:4 25.08.2019 15:00 |
|
Hbc Čadca Podzávoz - Dream Team
Semifinále (1. zápas) |
1:5 25.08.2019 15:40 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
Hbc Skalité - Dream Team
Finále (1. zápas) |
3:2 p.p. 25.08.2019 17:20 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
L2 Hockey Gajary Flames - Hbc Čadca Podzávoz
o 3. miesto (1. zápas) |
2:6 25.08.2019 16:30 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Hbk RED STARS Považská Bystrica - Dream Team
1. kolo, Skupina A |
1:7 24.08.2019 08:30 |
|
Vadičov team - Hbc Skalité
1. kolo, Skupina A |
0:4 24.08.2019 09:10 |
|
DCA STARS Dubnica nad Váhom - L2 Hockey Gajary Flames
1. kolo, Skupina B |
3:6 24.08.2019 13:50 |
|
Hbc Čadca Podzávoz - HC Stahl Sever
1. kolo, Skupina B |
0:3 24.08.2019 14:30 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBC Warriors Hlboké - Dream Team
2. kolo, Skupina A |
0:7 24.08.2019 09:50 |
|
Hbc Skalité - Hbk RED STARS Považská Bystrica
2. kolo, Skupina A |
6:1 24.08.2019 10:30 |
|
Hbk Dark Stars Čadca - DCA STARS Dubnica nad Váhom
2. kolo, Skupina B |
0:6 24.08.2019 15:10 |
|
HC Stahl Sever - L2 Hockey Gajary Flames
2. kolo, Skupina B |
0:1 24.08.2019 15:50 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Vadičov team - HBC Warriors Hlboké
3. kolo, Skupina A |
1:4 24.08.2019 11:10 |
|
Dream Team - Hbc Skalité
3. kolo, Skupina A |
2:2 24.08.2019 11:50 |
|
Hbc Čadca Podzávoz - Hbk Dark Stars Čadca
3. kolo, Skupina B |
5:0 24.08.2019 16:30 |
|
DCA STARS Dubnica nad Váhom - HC Stahl Sever
3. kolo, Skupina B |
2:0 24.08.2019 17:10 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HBC Warriors Hlboké - Hbk RED STARS Považská Bystrica
4. kolo, Skupina A |
1:3 24.08.2019 12:30 |
|
Dream Team - Vadičov team
4. kolo, Skupina A |
6:0 24.08.2019 13:10 |
|
Hbk Dark Stars Čadca - L2 Hockey Gajary Flames
4. kolo, Skupina B |
1:3 24.08.2019 17:50 |
|
Hbc Čadca Podzávoz - DCA STARS Dubnica nad Váhom
4. kolo, Skupina B |
7:1 24.08.2019 18:30 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HC Stahl Sever - Hbk Dark Stars Čadca
5. kolo, Skupina B |
5:0 kont. 25.08.2019 09:00 |
|
L2 Hockey Gajary Flames - Hbc Čadca Podzávoz
5. kolo, Skupina B |
3:2 25.08.2019 09:40 |
|
Hbk RED STARS Považská Bystrica - Vadičov team
5. kolo, Skupina A |
5:0 kont. 25.08.2019 10:20 |
|
Hbc Skalité - HBC Warriors Hlboké
5. kolo, Skupina A |
6:0 25.08.2019 11:00 |